Aktualności

Wiele się dzieje na naszym Ranczo i właśnie tutaj będziemy Wam na bieżąco przekazywać  najciekawsze momenty z naszego życia.

WARSZTATY Z MAKRAMY 11-12 GRUDNIA 2022 godz. 10-13, 11,14

Serdecznie zapraszamy dzieci na warsztaty z makramy. Koszt 80 zł. W cenie: dwie ozdoby na choinkę zrobione podczas warsztatów, oprowadzanka na koniu, kiełbaska z ogniska, domowe ciasto drożdżowe, ciepłe kakao lub herbatka. Zachęcamy gorąco do zapisów.

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY NA RANCZO GAĆ

21 grudnia 2019 r. odbyły się warsztaty świąteczne, na których dzieci robiły stroiki z naturalnych dodatków jak szyszki, choinki, suszone plastry pomarańczy oraz świąteczne świeczki, do których wykorzystaliśmy resztki świeczek pozbieranych od znajomych oraz ozdobnych szklanek, które pięknie dzieci przyozdobiły. Zgodnie z naszym zwyczajem dzieci bawiły się na dworze oraz jeździły na koniach. Wszystko wyszło piękne…. W styczniu zapraszamy serdecznie na kolejne kreatywne warsztaty dla dzieci.

 

RODZINNE LEPIENIE GLINĄ 23 WRZEŚNIA (NIEDZIELA)

Wspaniali ci Rodzice, którzy zdecydowali się na rodzinną niedzielę 9 września??‍?‍?‍??????? i którzy nigdy nie dadzą swoim dzieciom zachorować na Zespół Deficytu Natury o którym pisze zaprzyjaźniona z nami UniGoo – daj nura w naturę Beata Szylhabel (http://www.unigoo.pl/…/zespol-deficytu-natury-co-to-i-czem…/ ), która opisuje jaka jest recepta na tę „chorobę”. Wprawdzie lista na niedzielę jest zamknięta, ale 23 września w niedzielę od godz. 14.00 odbędzie się Rodzinne Lepienie Gliną, na które już serdecznie zapraszamy. Kochani Rodzice nie dajcie dzieciom zachorować?. Szczegóły ?502 313 426